منو

ثبت نظر و ثبت سوال برای کالا یا تامین کننده

 در وب سایت مامان بباف امکان ثبت نظرات و سؤالات با سایر کاربران، فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از ثبت هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.

 وب سایت مامان بباف در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.

 در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط سایت مامان بباف در ثبت نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

 

مراحل خرید و دریافت محصول در وب سایت مامان بباف

برای انجام عملیت خرید در وب سایت مامان بباف:

۱-حتما باید ثبت نام صورت بگیرد

۲-پس از ثبت نام، کابر می تواند با کلیک بر روی پزینه خرید هر یک از محصولات سایت عملیات خرید را تنها به صورت آنلاین انجام بدهد

۳-پس از عبور از مرحله درگاه پرداخت لینک های دانلود به صورت آنی فعال شده و فرد می تواند محصول خود را دانلود نماید.

۴- لازم به ذکر است که محصولات فقط و فقط به صورت دانلود محصول در دسترس خریدار می باشد و دریافت فیزیکی محصول امکان پذیر نمی باشد.

 

محتوای کالا ها

 وب سایت مامان بباف حداکثر تلاش خود را برای صحت اطلاعات منثبت در سایت از جمله قیمت و اطلاعات کالاها به کار می گیرد، با این حال سایت درست بودن و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین  می نماید.

 وب سایت مامان بباف در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست بودن و به روز بودن محتوا بازبینی می گردد. با این حال وب سایت مامان بباف هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.

 درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، مامان بباف این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.

 

لینک های سایتهای دیگر

وب سایت مامان بباف محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آنها را مورد بررسی قرار نمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها را ندارد.

 

تعهدات کاربران برای استفاده از وب سایت مامان بباف

 هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از وب سایت مامان بباف توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

 کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شماره تلفن و کد ارسالی برای ورود آن ها صورت می گیرد را خود بر عهده دارند.

 وب سایت مامان بباف در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

حق مالکیت مادی و معنوی کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به وب سایت مامان بباف بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از وب سایت غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

 

تعهد برگشت وجه به خریدار در وب سایت مامان بباف

در صورت مغایرت اطلاعات ذکر شده برای محصولات و عدم تطابق با واقعیت محصولات خریداری شده  خریدار موظف است ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از زمان خرید با ارايه مدارک کافی و صحیح اعتراض خودر را از طریق اطلاعات وارد شده در تماس با ما به اطلاع پشتیبانی سایت رسانده و  در صورت تایید صحت اعتراض، وب سایت مامان بباف موظف است وجه خریدار را ظرف مدت حداکثر ۵ روز کاری با مشتری خود تسویه حساب نماید.

 

اختیارات وب سایت مامان بباف

وب سایت مامان بباف همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین و محتوا اقدام نماید.

در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به کاربران و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.

وب سایت مامان بباف به جز آدرس www.mamanbebaf.ir هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس کاربران با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام مامان بباف استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.